73 محصول
مرتب‌سازی:

چسب ویکن (Weicon)

معرفی برند ویکن WEICON

تولیدات کارخانه ویکن واقع در آلمان شامل طیف گسترده ای از محصولات می باشد. این کارخانه بیش از 300 نوع محصول را با بهترین معیار های کیفیتی و تنوع بالا تولید کرده و به 75 کشور دنیا صادر می کند و در بیش از 100 کشور نمایندگی دارد.

از جمله محصولات پرطرفدار این برند می توانیم به چسب های درزگیر تخصصی و اسپری های صنعتی و انواع گریس ها و … اشاره کنیم. محصولات این برند در صنایع مختلف اعم از صنعت پتروشیمی، نفت و گاز استفاده می شود.

تاریخچه شرکت ویکن

در سال 1947 کارخانه و شرکت ویکن تاسیس شد. این شرکت اولین حضور در نمایشگاه معدن را در سال 1958 و در آلمان تجربه کرد. سال بعد حضور در نمایشگاه هانوفر را به رزومه خود اضافه نمود. پس از گذشت 2 سال خط تولید ابزارها اضافه شد و در سال 1987 ویکن اولین چسب های آناروبیک را تولید کرد.

در سال 1997 در کشور پرتغال اولین همکاری در پروژه دریایی از بزرگترین دستاوردهای این شرکت بوده است و همین امر باعث دریافت جایزه به مدیریت شرکت در سال 2000 شد، 5 سال بعد در دوبی برای اختراع محصولات پلاستیک متال ها از این شرکت تقدیر به عمل آمد.

سال 2008 شعبه بعدی در کانادا احداث شد و در سال 2009 و 2010 به عضویت انجمن چسب آلمان درآمد و روز به روز مساحت کارخانه و شرکت ها را گسترش داد و طی یکسال بعد در شهر استانبول ترکیه فروشگاه آنلاین را پایه گذاری کرد.

شعبه بعدی در آفریقای جنوبی در سال 2013 و در سال 2015 در جنوب شرقی در کشور سنگاپور تاسیس شد. سال 2016 دفتر مرکزی در جمهوری چک بنا شد و در سال 2017 گواهینامه ایزو را دریافت نمود. این شرکت بزرگ همواره پر قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد.

رمز موفقیت برند ویکن

ویکن هر روز در حال تحقیق و افزایش کیفیت در زمینه تولید چسب های درزگیر و تخصصی است و لازم به ذکر است محصولات این شرکت با بالاترین استانداردهای بین المللی تولید می شوند که به طور مداوم توسط موسسات بازرسی، ارزیابی می گردد.

شرکت ویکن در زمینه ابزارهای الکتریکی مانند سیم لخت کن و … نیز فعالیت دارد. دسته بندی تولیدات ویکن را به صورت زیر می توانیم تقسیم بندی کنیم.

  • اسپری های فنی
  • چسب و درزگیر تک جزئی
  • چسب و درزگیر دو جزئی
  • ابزارهای ویکن
  • مایع های فنی
  • درزگیر انعطاف پذیر
  • روان کننده های همه کاره
  • گریس های آنتی سیز

محصولات موجود این برند در سایت خانه چسب شامل: انواع لاک آناروبیک، چسب قطره ای صنعتی (ارتجاعی)مخصوص لاستیک، قلم تعمیراتی چدن بزرگ و کوچک، قلم تعمیراتی آلومینیوم بزرگ و کوچک، اسپری سیلیکون، اسپری روان کننده و زنگ بر، اسپری روان کننده خشک، اسپری گالوانیزه استیل براق، اسپری جدا کننده قالب بدون سیلیکون، گریس آنتی سیز (ضد قفل و ضد گریپاژ) و … می باشد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)

تماس تلفنی
02128428381
چت در واتساپ
با ما در واتساپ در تماس باشید
چت در ایتا
با ما در ایتا در تماس باشید