نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۳۰

معرفی برند چسب هل

کارخانه چسب هل یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده انواع چسب در کشوراست. این کارخانه در سال 1385 توسط آقای دکتر خلیل نظری تاسیس شد. صنایع شیمیایی چسب هل دارای نشان استاندارد از اروپا و مدارک ایزو (ISO) است. مالک کارخانه جناب دکتر نظری، با به کار گیری بیش از 650 پرسنل  و نیرو در بخش های آزمایشگاهی، کنترل کیفی و فنی، تبلیغات و ترزیق پلاستیک و … اقدام به تولید و فروش انواع چسب  با برند هل کرده است.

محصولات تولید شده توسط این شرکت از قدرت بالا و قیمت پایینی برخوردار هستند، به همین دلیل با استقبال خوبی روبه رو شدند. در نتیجه یکی از پرمصرف ترین چسب ها در صنایع گوناگون، چسب های برند هل است.

اولین محصول کارخانه چسب هل

شرکت هل تولید کننده مقام ترین چسب های دوقلو فولاد است که در سایزهای 14 گرمی و 7 گرمی  به بازار عرضه می شوند. اولین محصولی که توسط این شرکت تولید شد، چسب فولاد بوده ولی به مرور زمان و گسترش کار، انواع متنوعی از چسب های این شرکت در بازار داخلی و خارجی موجود می باشد.

برای تولید چسب های هل از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است زیرا رضایت مشتری برای شرکت هل بسیار اهمیت دارد. کارخانه هل با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و متخصصان پلیمر در آزمایشگاه های تحقیقاتی موفق به اختراع چسب بی نظیر گیاهی شد.

محصولات هل دوستدار محیط زیست، نماد قدرت و استحکام صنعتی و شیمیایی ایران است. برای تهیه برخی از محصولات هل از مواد اولیه گیاهی استفاده می شود و برای مصارف مختلف کابرد دارد.

چسب های فولاد، واشرساز حرارتی زه خودرو از دیگر محصولات این برند می باشد که در مغازه های لوازم یدکی، ابزارفروشی ها و مغازه های رنگ و چسب به وفور یافت می شود.

چسب همه کاره، چسب ترمز فرش، واکس براق کننده، چسب گیاهی، ژل آتش زا، تلمبه چسب و چسب چوب این برند برای مصارف عمومی کابرد دارند و در منازل، ادارات و ارگان ها برای تعمیرات و … مورد استفاده قرار می گیرند.