نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۳۴

معرفی برند چسب لاکسیل

این برند جز معتبرترین و معروف ترین برندهای چسب جهان است که نام آن را حتما شنیده اید و اگر از این برند محصولی خریده و استفاده کرده باشید قطعا نامش را فراموش نخواهید کرد.

تاریخچه برند لاکسیل

در دهه 80 میلادی در ایتالیا به عنوان یک برند و شرکت تولید کننده چسب های مهندسی فعالیت خود را به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز کرده است. محصولات لاکسیل از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و مطابق با استانداردهای ایمنی و مقررات های محیط زیستی تولید می شوند. لاکسیل دارای استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 14001 می باشد.

لاکسیل در تلاش است به عنوان شرکت تولید کننده تفلون مایع، به صورت مداوم فعالیت خود را گسترش دهد و کیفیت محصولات را ارتقا داده و به موفقیت های بیشتری دست یابد.

ویژگی و موارد کاربرد تفلون مایع

از ویژگی های مهم تفلون مایع لاکسیل می توان به آب بندی بسیار بالا برای لوله و اتصالات اشاره کرد که در برابر حرارت، رطوبت و ساییدگی بسیار مقاوم است.

از این محصول به دلیل ویسکوزیته بالایی که دارد در صنایع گاز، صنایع غذایی و … استفاده می شود و همچنین به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال تمامی کارخانه و کارگاه ها قرار گرفته است.

چسب یووی لاکسیل

یکی از بهترین برند های چسب UV چسب یووی لاکسیل است. این محصول با کیفیت دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشد و پس از خشک شدن هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد.

مزیت های چسب یووی لاکسیل شامل موارد زیر می شود.

  • خشک شدن سریع و قدرت چسبندگی بالا
  • استفاده آسان بدون برجای گذاشتن اثری از چسب
  • چسباندن شیشه به شیشه و شیشه به فلز
  • ویسکوزیته متوسط

موارد استفاده چسب یووی

برای چسباندن اجسام ظریف مانند اشیای دکوری و تزئینی و ظروف شیشه ای و مجسمه های شیشه ای و … استفاده می شود.

از جمله محصولات برند بزرگ لاکسیل می توان به انواع چسب های صنعتی، یووی، واشرساز و قطره ای و … اشاره کرد.