نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۶۰

 • چسب قفل رزوه لاکتایت ۲۷۰ حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب قفل رزوه لاکتایت ۲۷۰ حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۶۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

 • چسب رزوه لاکتایت کد ۲۴۳ حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب رزوه لاکتایت کد ۲۴۳ حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۱۱۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

 • چسب قطره ای لاکتایت مدل LOCTITE 401
  چسب قطره ای لاکتایت مدل LOCTITE 401 ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  ۹۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۳۶ فروردین ۷۸۱

  3.0

  از 1 رای

 • چسب رزوه لاکتایت هنکل مدل LE 648 حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب رزوه لاکتایت هنکل مدل LE 648 حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۱۲۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

 • چسب لاکتایت ۲۲۲ حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب لاکتایت ۲۲۲ حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۱۰۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

 • چسب لاکتایت ۶۳۸ حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب لاکتایت ۶۳۸ حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۱۱۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

 • چسب لاکتایت هنکل مدل ۵۸۶ حجم ۵۰ میلی لیتر
  تخفیف!

  %28

  چسب لاکتایت هنکل مدل ۵۸۶ حجم ۵۰ میلی لیتر ۱۸۰,۰۰۰ تومان %۲۸
  ۱۱۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :-۳۱۵ فروردین ۷۸۲

  0.0

  از 0 رای

معرفی برند لاکتایت

در سال 1953 پروفسور و شیمی دان آمریکایی به نام ورنون کریبل (Vernon kriebale) در آزمایشگاه خود اولین محصولات غیر هوازی را تولید نمود. و شرکت خود را با نام تجاری لاکتایت ( که توسط عروس کریبل نام گزاری شده بود) احداث کرد. این کار آغازگر دوره ای جدید در صنعت خودرو سازی و صنایع دیگر شد. زیرا با استفاده از روش های قدیمی خودرو ها و دستگاه های صنعتی به صورت مکرر خراب می شدند ولی با تولید درزگیر ها و واشر ساز ها این مشکل برطرف شد.

پس از مرگ ورنون کریبل در سال 1964 پسرش رابرت که شیمی دان بزرگی است، مدیریت اجرایی شرکت را به عهده گرفت و چسب های سیانواکریلات را تولید کرد.

در سال 1997 لاکتایت به عنوان یک نام تجاری، توسط شرکت هنکل آلمان خریداری شد. از آن زمان لاکتایت یک برند اصلی هنکل شد و با استفاده از فناوری های اکریلیک، بی هوازی، سیانواکریلات، مذاب داغ، سیلیکون، اورتان و یو وی، محصولاتی متنوعی را تولید کرد. این محصولات شامل چسب های درزگیر و واشرساز، چسب های خانگی و ساختمانی، اپوکسی، چسب های اسپری، چسب های قطره ای و فوری و نگهداره های قطعات بلبرینگی و انواع پرایمر و روغن ها است.

این برند با نیم قرن تجربه و سابقه تولید در سرتاسر جهان به فروش می رود و در انواع صنایع و کارخانه های تولیدی کاربرد فراوان دارد.

کد های لاکتایت

چسب های لاکتایت، توسط کدهایی دسته بندی می شوند که در زیر به توضیح آنها می پردازیم.

سری اول کدهای لاکتایت، کدهای 200 یا 2 که شامل 268-270-248-243-222-290 است. محصولاتی که در این دسته بندی قرار دارند یک جزیی هستند برای آبندی و قفل کردن رزوه ها، سفت کردن اتصالات رزوه ای استفاده می شود. این محصولات که در برابر لرزش ها مقاوم هستند.

و سری دوم، کدهای 300 یا 3 که شامل 326-322-350-352 است که محصولاتی که در این دسته بندی قرار دارند معروف به چسب های یو وی و یا مگنت هستند و برای چسباندن آهنربا استفاده می شوند و به سرعت خشک می شوند.

در نهایت کدهای 400 یا 4 که شامل 406-454-480-401-431 است محصولاتی که در این دسته بندی قرار دارند شامل چسب های قطره ای می باشد. رنگی شفاف با قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارند و طی چند ثانیه خشک می شوند.

کدهای شماره 500 و 55 که شامل 542-577-572-561 که محصولات این دسته بندی جهت واشرسازی و آب بندی فلنچ ها و لوله و اتصالات و رزوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات جایگزین خوبی برای اتصالات خمیری و کنفی می باشد و از انقباض و ریزش و چروک شدن جلوگیری می کند.

با استفاده از این محصولات دیگر نیازی به سفت کردن پیچ ها نیست و دارای استقامت بسیار بالایی بر روی سطوح فلزی می باشد.

کدهای شماره 600 یا 6 که شامل 660-641-648-638-603 است و برای پر کردن فضای داخل قطعات و جلوگیری از خوردگی و سایش و ثابت نگه داشتن قطعات سیلندری استفاده می شوند.

خرید چسب لاکتایت از خانه چسب

بازرگانی خانه چسب به عنوان اولین و بزرگترین نماینده فروش محصولات لاکتایت در ایران مشغول به فعالیت می باشد. به همین دلیل شما می توانید با خرید آنلاین از این فروشگاه از اصل بودن محصول و تخفیف ویژه آن بهرمند شوید. همچنین از ارسال سریع توسط پست پیشتاز به سراسر ایران حتی دورترین نقاط لذت ببرید.