نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۲

معرفی برند آکفیکس

مصرف چسب در جهان به صورت گسترده ای فراگیر شده و همین موضوع باعث به وجود آمدن برند های متعدد و متنوع چسب شده است. یکی از این برند ها آکفیکس است که در کشور ترکیه تولید می شود و مهم ترین خصوصیت قابل توجه این چسب، رنگ پذیر بودن آن است. لازم به ذکر است که پرطرفدار ترین محصول این برند در ایران به دلیل کیفیت بالا، چسب سیلیکون است.

این شرکت فعالیت خو را در سال 2001 آغاز کرد و با دانش تخصصی که دارد اقدام به تولید حرفه ای فوم پلی اورتان و سیلانت کرده است و به فکر راه حل های دائمی برای تولید محصولاتی بدون آسیب به محیط زیست است که برای تحقق این هدف از بهترین کارکنان و استانداردها استفاده می کند. و محصولات خود را در 108 کشور جهان توزیع می کند.

ویژگی های این برند

چسب های آکفیکس دارای قدرت چسبندگی بسیار بالایی هستند و قیمت مناسبی دارند. از چسب های این برند در صنایع مختلفی استفاده می شود. انواع تولیدات این برند شامل موارد زیر است:

  • انواع چسب ها
  • درزگیرها و سیلیکون ها
  • فوم های پلی اورتان
  • محصولات عایق رطوبتی و حرارتی، صنعتی و ضدعفونی کننده ه و محصولات مناسب صنایع خودروسازی

محصولات آکفیکس

چسب 123 (mdf)، چسب واشر ساز، اسپری فوم پلی اورتان حجم 600 میلی لیتر، چسب آکواریوم سیلیکونی حجم 325 گرم، چسب درزگیر و اکریلیگ 310 میلی لیتر، ژل تکی 123، چسب 123 (mdf) حجم 500 میلی لیتر، چسب آکواریوم حجم 310 میلی لیتر، اسپری تکی چسب 123، چسب سیلیکونی مخصوص آینه حجم 310 میلی لیتر، مونتاژ کیت 610، چسب کاغذ دیواری WA380

چسب قطره ای 123

از پرفروش ترین محصولات برند آکفیکس است و برای شیشه ، لاستیک ، فلزات و پلاستیک مناسب است.

چسب درزگیر آکواریوم

غیر سمی و فاقد مواد سالونت است برای ساخت و تعمیر آکواریوم و چسباندن شیشه مانند کانتینرها، قفسه های مغازه ها و حتی برای درزگیری سیستم های تهویه و اتصالات ساختمانی استفاده می شود. قدرت چسبندگی فوق العاده ای دارد و خاصیت ارتجاعی در دماهای زیاد و کم دارد و در مقابل اشعه ایکس مقاوم است.

پلی اورتان آکفیکس

در 2 نوع تولید می شود. نوع ساختمانی آن خاصیت چسبندگی بالایی برای اتصال به مصالح ساختمانی (آجر، سرامیک، شیشه، چوب و آهن و…) دارد. و نوع خودرویی آن نیز برای اتصال انواع فلزات از جمله ورقه های آهن، آلومینیوم، فولاد و سرب و مس و حتی شیشه و چوب و انواع پلاستیک مناسب است.

واشرساز آکفیکس

برای درزگیری و چسباندن و تعمیرات قطعات اتومبیل و موتورها و … که در معرض دمای بسیار بالا هستند، به کار می رود.