نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۲۵

توجه: تمامی رنگ های RAL دوپلی کالر موجود می باشد. اگر کد رنگ موردنظرتان را نیافتید از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمائید.

اسپری رنگ دوپلی کالر

شرکت رنگ دوپلی کاپلر ( Duplicolor ) با هدف تولید و عرضه رنگ‌های اسپری با مصارف صنعتی و خانگی و خودرویی و ایجاد تنوع رنگ مطابق با خواست مصرف کنندگان حدود 50 سال پیش در کشور آلمان تاسیس شد. دوپلی کالر اسپری اکرلیکی می باشد که با استاندارد رنگ های RAL منطبق است. کیفیت، تنوع و پوشش فوق العاده این محصول بی نظیر است.​ این رنگ را میتوان بر تمامی سطوح استفاده کرد. این رنگ ها در انواع مات و براق ، فلورسنت و شبتاب ، پلیمری ، اپوکسی و رنگ های فلزی عرضه می گردند.

این کمپانی دارای 50 سال سابقه حرفه ای در امر تولید رنگهای اسپری خودرویی بوده و با بسیاری از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در دنیا از جمله مرسدس بنز، بی ام و ، پورشه و غیره همکاری نزدیکی دارد.

تنوع رنگ دوپلی کالر

این محصول تنوع رنگی بالا و بی نظیری دارد و هم اکنون در رنگ های طلایی ونقره ای، مشکی مات و براق، سفید مات، مسی، کیلر مات و براق، فلورسنت، آسترپلاستیک، استخوانی، کرم، سرخابی، انواع آبی و … موجود است.

خرید اسپری دوپلی کالر از خانه چسب

بازرگانی خانه چسب به عنوان اولین و بزرگترین نماینده فروش محصولات اسپری رنگ دوپلی کالر در ایران مشغول به فعالیت می باشد. به همین دلیل شما می توانید با خرید آنلاین از این فروشگاه از اصل بودن محصول و تخفیف ویژه آن بهرمند شوید. همچنین از ارسال سریع توسط پست پیشتاز به سراسر ایران حتی دورترین نقاط لذت ببرید.